Vážení příznivci různorodého vytrvalostního pohybu, termínová listina a soutěžní řád 23. ročníku ODYSSEY jsou k nahlédnutí a ke stažení v sekci Propozice. Zahajujeme plaváním v poněkud brzkou hodinu. Důvodem je nezasahování do hodin běžného provozu Aquacentra a tím akceptovatelná cena pronájmu. Věříme, že vás nedělní vstávání neodradí a těšíme se na viděnou.

22. ročník Odyssey je minulostí. Děkuji všem závodníkům i doprovodu za účast. Současným i minulým žákům Obchodní akademie v Šumperku děkuji za pomoc při organizaci. Jirkovi Schönovi za správu webu. A těším se na viděnou při příštím ročníku ODYSSEY!

Poslední etapa DUATLON se uskuteční 15. 5. 2022 v okolí v. n. Krásné. Přilby při cyklistické části jsou povinné! Dle Soutěžního řádu ODYSSEY (Hodnocení/písmeno c/ podmínkou hodnocení v soutěži ODYSSEA je účast v alespoň 3 etapách a duatlonu (pokud bude účast v 5 předchozích etapách, nejnižší bodový zisk se škrtá) někteří, nejpilnější o nějaké body přijdou... Těšíme se na viděnou.

POZOR!!! Příjezd autem na Krásné od Šumperka (Vikýřovic) není možný. Objížďka vede přes Nový Malín. Na kole se dá.

Pátá etapa ODYSSEY 2022 - orientační běh se uskuteční na Hlucháku /3. ZŠ/, 49.9675439N, 16.9925033E, start 11:00, prezentace od 10:00. Přihlášky do čtvrtka 28. 4. /tisk map/.

Podkategorie